Kargo & Teslimat

Hangi Kargo Firması ile Çalışıyorsunuz ? 

Tüm Türkiye, kargolarınız güncel anlaşmalı olduğumuz firma olan MNG Kargo ile gönderilmektedir. Aksi bir durumda siparişinizi size teslim edecek kargo firması ile ilgili bilgilendirilme maili mutlaka tarafınıza gönderilecektir. 

Siparişimin Kargoya Veriliş Süresi Nedir? 

Sitemizden satın alacağınız ürünler ortalama 3 iş günü içerisinde siparişiniz sırasında belirtmiş olduğunuz teslimat adresine teslim edilmek üzere kargoya teslim edilir. Size ulaşma süresi bulunduğunuz, yer ve teslimat şubesi durumu ile alakalı olarak firmamızdan bağımsız olarak MNG Kargo çalışma şartları ve koşulları çerçevesinde değişkenlik gösterebilir. 

Kargo Ücreti Nedir?

Sitemizden yapacağınız alışverişlerinizde güncel kargo kampanyalarımız haricinde 150 TL ve üzeri tüm alışverişlerinizde kargolarınız Tüm Türkiye ücretsiz olarak gönderilmektedir. 

Resmi Tatillerde Teslimat Yapılıyor mu?

Kargo firmalarının Resmi Tatillerde çalışmaması sebebiyle teslimat yapılamamaktadır. Resmi tatile denk gelen kargonuz , tatil akabinde en kısa zamanda teslimat adresinize teslim edilecektir.

Sipariş teslimatında adreste yoksam ne olur?

Siparişiniz adresinizde bulunmadığınız için size ulaştırılamadıysa ,MNG Kargo tarafından belirtilen adrese ikinci bir uğrama yapmamaktadır. Bu durumda kargonuzun bulunduğu şubeyi ziyaret ederek kargonuzu teslim almanız gerekmektedir

Paketim hasarlı geldi, teslim almalı mıyım?

Hasarlı gelen paketleri teslim almayıp, kargo görevlisine paketin hasarlı olduğuna dair tutanak tutturmanız gerekmektedir. Daha sonra siparişinizle ilgili müşteri hizmetlerimizle iletişime geçebilirsiniz.