SC-LC 1 metre SM 9/125 Fiber Patch Cord

Kalan Adet:

250 adet stokta


  • Netlink markalı
  • SC-LC SM 9/125
  • Boy: 1 metre
  • İthal Ürün

 34,97 + KDV

250 adet stokta

SC-LC 1 metre SM 9/125 Fiber Patch Cord

Marka: Netlink

Tip: SC-LC SM 9/125 Fiber Patch Cord

Metraj: 1 metre

 

Stok kodu: sclcsm9125-1m Kategoriler: Etiketler: , , ,
Ağırlık 1 kg

0.0 ortalama
0
0
0
0
0

Yalnızca bu ürünü satın almış olan üye kullanıcılar yorum bırakabilir.

Henüz hiçbir yorum yok.