SC-LC OM3 1 metre MM 50/125 Fiber Patch Cord

Kalan Adet:

200 adet stokta


  • Netlink markalı
  • OM3
  • SC-LC MM 1 mt.
  • Boy: 1 metre
  • İthal Ürün

 41,52 + KDV

200 adet stokta

SC-LC OM3 1 m. MM 50/125 Fiber Patch Cord

Marka: Netlink

OM3 !

Metraj: 1 mt.

 

Stok kodu: sclc-om3-1m-1 Kategoriler: Etiketler:
Ağırlık 1 kg

0.0 ortalama
0
0
0
0
0

Yalnızca bu ürünü satın almış olan üye kullanıcılar yorum bırakabilir.

Henüz hiçbir yorum yok.