İade İşlemleri

Sitemizden yapacağınız alışverişlerinizde ürünlerin kullanılmamış ve zarar gelmemiş olması durumunda iade süresi 14 gündür. 14 günü geçen siparişlerinizde iade imkanı maalesef bulunmamaktadır.

1- İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri faturası ile beraber, fatura üzerinde bulunan merkez adresimize anlaşmalı olduğumuz kargo firmamız MNG Kargo aracılığıyla firmamız ödemeli olarak göndermeniz gerekmektedir. 
2- İlgili ekibimiz gönderdiğiniz ürün/ürünleri fiziki ve teknik kontrollerden geçirdikten sonra herhangi bir hasar olmaması durumunda ödeme yapmış olduğunuz kredi kartına iadesi gerçekleşecektir.

3- İade işlemleri, kredi kartları ile yapılan ödemelerde 1-3 iş günü içerisinde, debit (bankamatik) kartlar ile yapılan ödemelerde ise 7-14 iş günü içerisinde kart hesabına yansımaktadır.

DİĞER KARGO FİRMALARI İLE GÖNDERİLEN GÖNDERİLERİN KARGO ÜCRETLERİ FİRMAMIZ TARAFINDAN KARŞILANMAMAKTADIR.

  • Siparişiniz hazırlanırken, satın almış olduğunuz tüm ürünler paketlenirken görsel kontrollerden geçirilerek size gönderilmektedir. Kapalı kutulu ürünlerde teknik kontroller sağlanamadığı için, üretici kaynaklı veya ürün arızası kaynaklı problemlerden firmamız sorumlu tutulamaz. Firmamız kullanıcı hatası olmayan arızalı ürünlerde veya üretim hatalı ürünlerde iade veya birebir değişim imkanı sağlamaktadır. Ürün stoklarının tükenmesi halinde iade alınan ürün karşılığında ürün için ödemiş olduğunuz tutar, tarafınıza iade edilir.